سیستم پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد
سرویس های جدید سایت پرداخت اینترنتی

پرداخت قبض گروهی

با استفاده از سرویس پرداخت قبض گروهی می توانید به صورت همزمان تعدادی از قبوض خود را پرداخت نمایید. بدین منظور  نیاز است که  ابتدا فایل متنی با فرمت زیر را آماده نمایید.

*** حداکثر ردیف های فایل برای پرداخت، 30 قبض می باشد ***


در هر خط پارامترهای زیر را به ترتیب وارد میکنیم، دقت کنید که پارامترها را با کاراکتر ',' از هم جدا کنید و نوع فایل متنی با پسوند txt باشد.

 • شناسه قبض
 • شناسه پرداخت

شارژ تالیا

برای استفاده از این سرویس ابتدا شارژ كارت تالیا با مبلغ مورد نظر خود را انتخاب نموده، تعداد كارت شارژ درخواستی را مشخص كرده و پست الكترونیكی خود را وارد نمایید. پس از تایید اطلاعات  شارژ كارت درخواستی  اطلاعات كارت خود را وارد نموده و  دكمه خرید را فشار دهید. اطلاعات كارت شارژ خریداری شده نمایش داده شده و به پست الكترونیكی شما نیز ارسال می‌شود.


بازگشت به ابتدای صفحه


تخلیه کارت مجازی

با استفاده از این سرویس می توانید، با وارد کردن اطلاعات کامل کارت مجازی، مبلغ موجود در کارت مجازی و یا قسمتی از مبلغ آن را، به کارت مبدا ( کارتی که در ابتدا کارت مجازی توسط آن خریداری شده است ) انتقال دهید.
در قسمت اول اطلاعات کامل کارت مجازی را وارد کرده و در قسمت دوم می توانید قسمتی از مبلغ و یا تمام موجودی کارت مجازی را به کارت مبدا انتقال دهید. کارت مبدا، کارتی می باشد که شما در ابتدا کارت مجازی خود را توسط آن خریداری نموده اید.


بازگشت به ابتدای صفحه


شارژ رایتل

برای استفاده از این سرویس ابتدا شارژ كارت رایتل با مبلغ مورد نظر خود را انتخاب نموده، تعداد كارت شارژ درخواستی را مشخص كرده و پست الكترونیكی خود را وارد نمایید. پس از تایید اطلاعات  شارژ كارت درخواستی  اطلاعات كارت خود را وارد نموده و  دكمه خرید را فشار دهید. اطلاعات كارت شارژ خریداری شده نمایش داده شده و به پست الكترونیكی شما نیز ارسال می‌شود.


بازگشت به ابتدای صفحه


مسدود کردن كارت

با استفاده از این سرویس می توانید با وارد کردن تمام اطلاعات کارت آن را مسدود نمایید. این سرویس تنها به دارندگان کارت بانک پاسارگاد ارائه می شود.

بازگشت به ابتدای صفحه


شارژ كارت مجازی

با استفاده از این سرویس می توانید موجودی کارت مجازی را شارژ نمایید.

بازگشت به ابتدای صفحه


تمدید كارت مجازی

با استفاده از این سرویس می توانید، تاریخ انقضای کارت مجازی را افزایش دهید. برای استفاده از این سرویس تنها می توانید با استفاده از اطلاعات کارت مبدایی که کارت مجازی را از آن خریداری نموده اید، کارت را تمدید نمایید

بازگشت به ابتدای صفحه


پیگیری كارت مجازی

با استفاده از این سرویس می توانید کارت های مجازی خریداری شده، تمدید شده، شارژ شده را بر اساس بازه زمانی یا با استفاده از شماره پیگیری و شماره ارجاع، پیگیری کرد و اطلاعات کارت خریداری شده را مشاهده کرد. .دقت بفرمایید که این سرویس به اعضای سایت ارائه می شود و جهت استفاده از این سرویس باید کارت مبدایی که کارت مجازی از آن خریداری شده است در سیستم، ثبت شده باشد. برای پیگیری کارت های مجازی باید مراحل زیر را دنبال کرد :

 1. عضویت در سایت
 2. اضافه کردن کارت مبدایی که کارت مجازی از آن خریداری شده است
 3. وارد کردن بازه زمانی و نوع عملیات کارت اعم از خرید، شارژ، تمدید
 4. و یا وارد کردن شماره پیگیری و شماره ارجاع
 5. مشاهده نتیجه پیگیری

بازگشت به ابتدای صفحه


تغییر رمز اینترنتی کارت

این سرویس جدید در جهت خدمات رسانی بهتر برای کارت های بانک پاسارگاد ، مخصوصا کارت های مجازی می باشد، برای استفاده از این سرویس باید اطلاعات کامل کارت، به همراه رمز اینترنتی جاری کارت و رمز اینترنتی جدید را وارد کرد، در صورت صحیح بودن اطلاعات وارد شده، رمز اینترنتی کارت تغییر خواهد کرد.


دریافت صورت حساب

با استفاده از این سرویس کاربران گرامی می توانند با وارد کردن اطلاعات کارت خود، 10 تراکنش آخر آن را مشاهده کنند. لازم به ذکر است فقط دارندگان کارت‌های بانک پاسارگاد می توانند از طریق سایت پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد صورت حساب دریافت نمایند .

انتقال وجه گروهی

با استفاده از سرویس انتقال وجه گروهی می توانید از یک کارت (کارت مبدا) ، به صورت همزمان به چندین کارت انتقال وجه انجام دهید. بدین منظور  نیاز است که  ابتدا اطلاعات کارت مبدا را وارد نموده و سپس فایل متنی با فرمت زیر را آماده نمایید.


در هر خط پارامترهای زیر را به ترتیب وارد میکنیم: (دقت کنید که پارامترها را با کاراکتر ',' از هم جدا کنید و نوع فایل متنی با پسوند txt باشد.)
 • شماره ردیف
 • شماره کارت مقصد
 • مبلغ (دقت کنید که در تعریف مبلغ از هیچ جداکننده ای استفاده نکنید.)
 • نام دارنده کارت مقصد. (در صورتی که کارت مقصد  بن کارت باشد  نام دارنده کارت مقصد  چک نمی شود)

 • توجه: با وارد نکردن نام دارنده کارت مقصد در فایل بارگذاری شده، این نام در هنگام انتقال وجه چک نمی شود، لذا در صورتی که شماره کارت اشتباه وارد شده باشد و پول اشتباها به حساب شخص دیگری واریز شود، مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد. لذا در صورت امکان نام دارنده کارت مقصد را وارد نمایید.
  توجه : دقت بفرمایید هنگام ذخیره فایل مورد نظر در قسمت Encoding گزینه UTF-8 انتخاب شود.


سپس فایل را بارگذاری نموده و  انتقال وجه را انجام دهید.  توجه فرمایید که مجموع مبالغ وارد شده در فایل باید با عدد وارد شده در قسمت مجموع مبالغ  انتقال برابر باشد.

دفترچه كارت و حساب

با استفاده از این سرویس كاربرانی كه عضو سایت هستند می توانند اطلاعات مربوط به كارت ها و یا حساب های پر مراجعه ی خود را با استفاده از منوی دفترچه‌ی كارت و حساب همانطور كه در تصویر زیر نشان داده شده است در سایت ذخیره نمایند. از جمله‌ی این اطلاعات، شماره كارت و یا حساب، نام و نام خانوادگی دارنده كارت و یا حساب و نام بانك  می‌باشد.


با در اختیار داشتن لیستی از شماره كارت‌ها و یا شماره حساب‌ها می‌توان در هنگام انتقال وجه، شماره كارت و یا شماره حساب مقصد را همانطور كه در تصاویر زیر نشان داده شده است از لیست شماره های ذخیره شده انتخاب كرد.بدین صورت با ذخیره كردن كارت ها و حساب هایی كه به طور مكرر به آن ها انتقال وجه می‌دهید می‌توانید به سهولت عملیات انتقال وجه به این كارت ها و یا حساب ها را انجام دهید .

بازگشت به ابتدای صفحه


شارژ همراه اول

برای استفاده از این سرویس ابتدا شارژ كارت همراه اول با مبلغ مورد نظر خود را انتخاب نموده، تعداد كارت شارژ درخواستی را مشخص كرده و پست الكترونیكی خود را وارد نمایید. پس از تایید اطلاعات  شارژكارت درخواستی  اطلاعات كارت خود را وارد نموده و  دكمه خرید را فشار دهید. اطلاعات كارت شارژ خریداری شده نمایش داده شده و به پست الكترونیكی شما نیز ارسال می‌شود.

كارت مجازی

با استفاده از سرويس كارت مجازی می توانيد كارتی با مبلغ دلخواه براي خود صادر نموده و با خيالی آسوده در فضای مجازی اينترنت عملياتی از قبيل خريد اينترنتی، پرداخت قبوض، انتقال وجه  و ... را انجام دهيد .  مراحل خرید كارت مجازی عبارت است از:

 1. وارد كردن اطلاعات كارتی كه مبلغ كارت مجازی از آن برداشت می شود، اين كارت میتواند يكی از كارت‌های عضو شتاب باشد.
 2. وارد كردن اطلاعات كارت مجازی مورد نظر شامل مبلغ ، رمز كارت و مدت زمانی كه می‌خواهيد كارت دارای اعتبار باشد.
 3. تاييد اطلاعات وارد شده، فشردن دكمه‌ی خرید كارت و دريافت اطلاعات كارت مجازي صادر شده.

بازگشت به ابتدای صفحه

انتقال كارت به حساب

توسط اين سرويس شما می توانيد از كليه‌ی كارت‌های عضو شتاب به حساب‌های متعلق به بانك بانک پاسارگاد انتقال وجه انجام دهيد. بدين منظور اطلاعات كارت مبدا، مبلغ انتقال، شماره حساب مقصد و شرح انتقال وجه را وارد كرده و  پس از تاييد اطلاعات انتقال وجه پول به حساب مبدا واريز شده و رسيد انتقال وجه به شما نشان داده می شود.

بازگشت به ابتدای صفحه

پیگیری
برای استفاده از امکان پیگیری تراکنش ها حتما باید عضو سیستم پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد باشید
***برای عضویت در سیستم می توانید بر روی لینک ثبت نام کلیک نمایید ***

حتما به نکات زیر توجه فرمایید :
   1.برای مشاهده تراکنش های مورد نظر حتما باید کارتی که از آن پرداخت را انجام داده اید در سیستم ثبت شده باشد . برای این کار می توانید بعد از ورود به سیستم از منوی سمت راست بر روی لینک ثبت کارت کلیک نمایید.

   2.اگر تراکنشی از طریق کارتی انجام داده اید که در سیستم ثبت نشده است ، می توانید اطلاعات کارت مورد نظر را در سیستم ثبت نمایید تا اطلاعات تراکنش مورد نظر در قسمت پیگیری نیز دیده شود. همه کارت های بانکی تحت شبکه شتاب قابل ثبت در سیستم پرداخت اینترنتی می باشند.

بازگشت به ابتدای صفحه

پرداخت قبض موبایل از طریق شماره موبایل(همراه اول)
شما می توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه خود آخرین صورتحساب خود را مشاهده و پرداخت نمایید.
*** این سرویس در حال حاضر فقط برای شماره های همراه اول قابل استفاده است. ***

بازگشت به ابتدای صفحه

 
پشتیبانی ۲۴ ساعته ۲۳۵۰۵